Kodu > Meie kohta

1. Meie ajalugu

YIWU GUOKAI PLASTIST TOODETE Co, LTD.was asutatud 1995 ja oleme YIWU MÄNGUASJAD LIIDU ja YIWU CHOUCHENG STREET KAUBANDUSKOJA liige. Me oleme professionaalne tarnija plasttooted, eriti Väkkärä mänguasjad series、balloon tassi ja pulgad series、lollipop pulgad series、unshaped torude seeria jne. Spetsiaalselt meie Väkkärä mänguasjad on mõeldud mood ja konkurentsivõimelise hinnaga, meie suurepärane saavutus põhineb meie hea äri maine ja kliendi respection.


2. Meie tehas

Meie tehas asub YIWU - maailma rahvusvahelise linn, mis on ainult kahe kilomeetri kaugusel RAHVUSVAHELISE KAUBANDUSE (FUTIAN TURG), 300kms SHANGHAI lennujaama eemale ja 180kms eemal NINGBO sadam. Meie tehas omab suurepäraseid piirkonna ära. Ka meie tehases on alati töötanud juhtimine põhineb inimkonna, me püüame oma parima, et luua ja säilitada mugav keskkond elu ja töö kõigile töötajatele, stimuleerida uuenduslike töö, mis me oleme vaimus loodan veendunud mõlema aluseks ettevõtte arengusse. Me optimeerida süsteemi juhtimise ja me kindlalt kaubamärk hoone road (GUOKAI) ja edendada väline turul, mis on tuum meie üldjuht ja keskkonna majanduse üleilmastumisega eestvedamisel. GUOKAI saavutab kokku rahvusvahelise strateegia maastiku lakkamatu jõupingutusi! ja meie parim hind, kvaliteet ja teenus, ootame kliente üle kogu maailma!
3. meie toode

meie toodete hõlmab järgmist:

1, Väkkärä mänguasjad seeria

2 õhupalli tassid ja pulgad seeria

3, pulgakomm pulgad seeria

4, 、unshaped torude seeria jne.

Pakume Väkkärä plastist mänguasjad, õhupalli cup ja pulgad, pulgakomm pulgad tooteid üle kogu maailma, et mitmete äriühingute kogu maailmas, alates väikeste ettevõtete suured rahvusvahelised ettevõtted.4. toote kasutamist

Klassikaline mänguasjadeks saab Väkkärä mänguasjad ruuduline vanuses lapsed, nende vanemad, ettevõte, mis toob õnne ja terve vabaõhuüritustel.


5. meie tunnistus

Alati leiame, et meie firma edu on otseselt seotud pakutavate toodete kvaliteet. Nad vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele vastavalt ISO9001, ISO14000:14001 SGS suunised ja meie range kvaliteedikontrolli süsteem. Ja kõik meie tooted kvaliteedi TESTIMINE CE (EN71) ASTM, millega CPSIA, CA65, ST2002 jne.


6. tootmise seadmed

Meil võivad segada ning tootma lõpmatu arv plastühendite ja pakuvad kõige arenenum valmistamise funktsioonid saadaval, sealhulgas kohandatud vormimise ja mehaaniline.

1. plastist hallituse süsti masin x

2. plastikust toru joonistus masin x

3.Multi-värviline väljatrükk masinaga x7. tootmise turul

Meil on kliente nii siseturul kui ka väline turul.

Meie peamine müügimaht määr kogu turul:

omamaise turu: 30%

Põhja-Ameerika 25.00%

Europe:30.00%

Lähis-Ida turg: 15%


8. teeninduses

Lisaks olemasolevate vormitud tooted, saab valmistame ka kohandatud plasttoodete jooniste või proove vastavalt meie klientide. Me kontrollida toote kvaliteeti kriitiliselt eest igal sammul tootmisprotsessi käigus.