Mitme rattad kõikjale Pulmad festivali pool teenetemärgi Ornament plastist väljas tuuleveski Mylar Väkkärä mänguasjad Hiina tehases, lapsed

Mitme rattad laser tuuleveski Väkkärä mänguasjad meie toodete hulka kuuluvad: 1, Väkkärä mänguasjad seeria 2, balloon tassid ja pulgad seeria 3, pulgakomm pulgad seeria 4, unshaped torude seeria jne. Pakume Väkkärä plastist mänguasjad, õhupalli cup ja pulgad, pulgakomm pulgad tooteid üle kogu maailma, et on...

Toote üksikasjad

Mitme rattad laser tuuleveski Väkkärä mänguasjad


Toodete nr.

GK-LP0013

Suurus

50cmX22cm

Kaal

16,7 G

Pakend

85cmX43cmX60cm

Pakendi kogus

800Pcs/karp

GW

17.1Kgs

Märkused


meie toodete hõlmab järgmist:

1, Väkkärä mänguasjad seeria

2 õhupalli tassid ja pulgad seeria

3, pulgakomm pulgad seeria

4, unshaped torude seeria, jne.

Pakume Väkkärä plastist mänguasjad, õhupalli cup ja pulgad, pulgakomm pulgad tooteid üle kogu maailma, et mitmete äriühingute kogu maailmas, alates väikeste ettevõtete suured rahvusvahelised ettevõtted.


Ravimi manustamine

Klassikaline mänguasjadeks saab Väkkärä mänguasjad ruuduline vanuses lapsed, nende vanemad, ettevõte, mis toob õnne ja terve vabaõhuüritustel.


Guokai plastikust, asutatud 1995, on professionaalne tootja ja tarnija mitme rattad nelja nurka Pulmad festivali pool teenetemärgi ornament plastist väljas tuuleveski mylar Väkkärä mänguasjad Hiina tehases lastele. Iga toode on valmistatud range kvaliteedikontrolli ja kvaliteedijuhtimise süsteem meie tehases. Tere tulemast hulgi-kvaliteetne ja konkurentsivõimelise hinnaga toodet meilt.

Küsitlus