Naeratav nägu värvikas väljas Aed reklaami tuuleveski plastist pool pulm pargi kaunistamiseks DIY Väkkärä mänguasjad Hiina tehases kuue Rd262

Toote üksikasjad

Naeratav nägu kuus RD262 tuuleveski Väkkärä mänguasjad

Toodete nr.

GK-SL0003

Suurus

56.5cmX32.5cm

Kaal

43,1 G

Pakend

85cmX40cmX60cm

Pakendi kogus

300Pcs/karp

GW

16.85Kgs

Märkused


Meie tehas asub YIWU - maailma rahvusvahelise linn, mis on ainult kahe kilomeetri kaugusel RAHVUSVAHELISE KAUBANDUSE (FUTIAN TURG), 300kms SHANGHAI lennujaama eemale ja 180kms eemal NINGBO sadam. Meie tehas omab suurepäraseid piirkonna ära. Ka meie tehases on alati töötanud juhtimine põhineb inimkonna, me püüame oma parima, et luua ja säilitada mugav keskkond elu ja töö kõigile töötajatele, stimuleerida uuenduslike töö, mis me oleme vaimus loodan veendunud mõlema aluseks ettevõtte arengusse. Me optimeerida süsteemi juhtimise ja me kindlalt kaubamärk hoone road (GUOKAI) ja edendada väline turul, mis on tuum meie üldjuht ja keskkonna majanduse üleilmastumisega eestvedamisel. GUOKAI saavutab kokku rahvusvahelise strateegia maastiku lakkamatu jõupingutusi! ja meie parim hind, kvaliteet ja teenus, ootame kliente üle kogu maailma!


Tootmise turul

Meil on kliente nii siseturul kui ka väline turul.

Meie peamine müügimaht määr kogu turul:

omamaise turu: 30%

Põhja-Ameerika 25.00%

Europe:30.00%

Lähis-Ida turg: 15%


Meie teenus

Lisaks olemasolevate vormitud tooted, saab valmistame ka kohandatud plasttoodete jooniste või proove vastavalt meie klientide. Me kontrollida toote kvaliteeti kriitiliselt eest igal sammul tootmisprotsessi käigus.

Küsitlus