Kodu > Näitus > Sisu

Reklaami õhupallid, mis rollid ja funktsioonid on olemas?

Õhupallid olid uskunud kõik tuttavad juba varases eas, vaatasime ujuvad õhupallid on täis uudishimu, õhupallid on nüüd suuremat rolli, pulma õhupallid tunduvad inimesed kiitust! Reklaami õhupallid, mis rollid ja funktsioonid on olemas?

Tänapäeva mänguasja turul, pulm kingitus turu, turu, õhupallide modelleerimine tööstuse tõttu suur nõudlus ruumi kiire areng. Balloon magic õhupalli trükkimine paindlik: õhupallid saab printida mille erineva kujundusega, vaba DIY foto projekteerib, vastavalt kliendi soovile, Prindi ise, kui palju vähem vaja vähem, teksti sisestamiseks soovivad öelda sõnu kirjaliku õnnistus. DIY foto õhupallid ja kasutamine: DIY foto õhupallid kasutatakse laialdaselt toote edendamine, edendamine, näituse ja näitus väljavalitu kingitus, kontserdid, pulm saal, pool, sünnipäevapidu, meelelahutus ja palju teisi juhtumeid. DIY foto balloon on lihtne: pole vaja avada, vaja eritarkvara, tindi ja seadmed. Printimise paindlikkust.

Pulma õhupallid kasutatakse sageli pulm tseremoonia, Pulmad õhupallid on ka väga hea, pidustused koht sageli ka balloon, balloon on inimesed kasutavad tooted tähistatakse, toovad meile rõõmu ja õnne!