Kodu > Uudised > Sisu

Vaade tuulikud on mõeldud idee järgi

Tuuleveskid mitte ainult ammustest aegadest inimesed kasutada Tuul niisutama elektrilised tööriistad, kuid ka lisada kauni maailmas. Seega maastiku tuuleveski sai mitte ainult tekitasid töö, vaid ka kaunistuseks. On ainulaadne maastik.

Kuna inimkonna leiutis pärast skulptuur on alati mõte luua skulptuur. Tuuleveski aiakujundus tuleb järgida teatud filosoofia. Ükskõik kuidas erinevad materjalid on valmistatud tähenduses tuuleveski, kuigi selle töötlemine nn välise stiile on väga erinevaid, kuid oluline asi on, et tuulikud avab tuulik tuulikud--uus dünaamilises keskkonnas näol.

Kaunistab meie linna dünaamiline modelleerimine, ketramine tuulikud meie linna on kindlasti sobiv. Inspiratsioon, Sport näitab õhu ja inimloomuse Ilu jäädvustada, loomuliku välja loomulik, on muutunud meie rohkem kui 10 aastat, loomise allikaks ja meie ettevõtte sihtasutuse poole. Lõpetuseks loome kunsti kineetiliste skulptuuride, ka tuulik tuulikud või Aed, see on kombinatsioon sulamistemperatuuriga masina disain ja kunst.